Főoldal » Meccsek » 2022. október 29. » Numancia - Athletic Bilbao II

Numancia - Athletic Bilbao II 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 16-án is volt Athletic Bilbao II - Numancia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2022. október 29. 19:00
Helyszín: Nuevo Estadio Los Pajaritos (Soria)

Numancia utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Athletic Bilbao II győzelem
Az elmúlt fél évben a Numancia kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Athletic Bilbao II kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Numancia 2 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Athletic Bilbao II pedig idegenben kétszer nyert és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben a Numancia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Sociedad II, a Rayo Majadahonda. Az Athletic Bilbao II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UD Logronés vagy a Calahorra. A Numancia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Numancia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Intercity, az Alcoyano vagy a Racing Santander. Az Athletic Bilbao II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sestao River, a Castellón vagy a S.S. Reyes. Az Athletic Bilbao II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Numancia 421., Athletic Bilbao II 1121. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Numancia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Numancia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.