Főoldal » Meccsek » 2022. január 23. » Racing Ferrol - UD Logronés

Racing Ferrol - UD Logronés 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 23-án is volt UD Logronés - Racing Ferrol mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 19. forduló - 2022. január 23. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal de A Malata (Ferrol)

Jonathan Dubasin ('72, 0-1)

• A két csapat 6 éve és 8 napja nem találkozott egymással, utoljára 2016. január 17-én.

Racing Ferrol utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább UD Logronés győzelem
Az elmúlt fél évben a Racing Ferrol kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Logronés kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Racing Ferrol sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Racing Ferrol 3 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Logronés pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben a Racing Ferrol olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Celta Vigo II, a Real Valladolid II vagy a Calahorra. Az UD Logronés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Celta Vigo II, a Tudelano vagy a Badajoz. Az UD Logronés erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Racing Ferrol olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a SD Logronés, az Unionistas de Salamanca vagy a Badajoz. Az UD Logronés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Llanera, az Unionistas de Salamanca vagy a Rayo Majadahonda. A Racing Ferrol csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Racing Ferrol 1422., UD Logronés 852. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Racing Ferrol csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.