Főoldal » Meccsek » 2021. december 12. » UD Logronés - Extremadura

UD Logronés - Extremadura 1:3 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2021. december 12. 17:00
Helyszín: Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas (Logrońo)

Kike Márquez ('29, 0-1), Iker Guarrotxena ('42, 1-1), Elías Pérez ('50, 1-2), Víctor Villacanas ('90+5, 1-3)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot.

UD Logronés győzelem:
28 tipp (71%)
6 tipp (15%)
Extremadura győzelem:
5 tipp (12%)

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Extremadura győzelem
Az elmúlt fél évben az UD Logronés négyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Extremadura egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az UD Logronés sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UD Logronés 5 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Extremadura pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az UD Logronés jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UD Logronés olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a SD Logronés vagy a Deportivo La Coruna. Az Extremadura gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Unionistas de Salamanca, a S.S. Reyes. Az UD Logronés csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UD Logronés 846., Extremadura 1463. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UD Logronés csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.