Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 9. » Almería II - Linense

Almería II - Linense 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. január 27-én is volt Linense - Almería II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2018. szeptember 9. 19:00
Helyszín: Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almería)

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelem

Linense utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Linense győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Linense csapatának kedvez (4:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Almería II stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Linense csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben az Almería II egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Linense háromszor nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Linense az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Almería II 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Linense pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Almería II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Almería II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Marbella. A Linense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Murcia. A Linense erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Almería II 2864., Linense 1185. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Linense jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.
A Focikatalógus szerint a Linense nyeri ezt a találkozót.