Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 9. » Villanovense - UD Ibiza

Villanovense - UD Ibiza 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. november 2-án is volt Villanovense - UD Ibiza mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2018. szeptember 9. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal Villanovense (Villanueva de la Serena)

Villanovense utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább UD Ibiza győzelem

Az elmúlt fél évben a Villanovense egyszer sem nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Ibiza egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az UD Ibiza az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Villanovense 2 győzelmet és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Ibiza pedig idegenben egyszer nyert. Ez alapján az UD Ibiza szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Villanovense olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az UCAM Murcia. Az UD Ibiza pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sevilla Atlético. A Villanovense erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Villanovense 1278., UD Ibiza 3263. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Villanovense jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Villanovense csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.