Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 9.

Meccsek - 2018. szeptember 9.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. szeptember 9.)


2018. szept. 9. 15:00
Ukrajna - Szlovákia
1:0 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Dánia - Wales
2:0 (1:0)
2018. szept. 9. 18:00
Bulgária - Norvégia
1:0 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Észak-Macedónia - Örményország
2:0 (1:0)
2018. szept. 9. 18:00
Grúzia - Lettország
1:0 (0:0)
2018. szept. 9. 20:45
Franciaország - Hollandia
2:1 (1:0)
2018. szept. 9. 20:45
Liechtenstein - Gibraltár
2:0 (1:0)
2018. szept. 9. 20:45
Ciprus - Szlovénia
2:1 (0:0)
2018. szept. 9. 12:00
Reus Deportiu - Albacete
1:2 (0:1)
2018. szept. 9. 16:00
Numancia - Elche
1:0 (1:0)
2018. szept. 9. 18:00
Extremadura - Granada
1:3 (0:1)
2018. szept. 9. 20:00
Córdoba - Alcorcón
0:0
2018. szept. 9. 20:45
Deportivo La Coruna - Sporting Gijón
1:0 (0:0)

2018. szept. 9. 16:00
Gyöngyös - Szolnoki MÁV
1:5 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Sényő - DVTK II
2:0 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Nyírbátor - ESMTK
0:1 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Salgótarján - Sajóbábony
3:0 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Füzesgyarmat - Debreceni EAC
1:0 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Tiszaújváros - Cigánd
2:1 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Putnok - Tállya
0:2 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Eger - Jászberény
3:2 (0:0)
2018. szept. 9. 11:00
Vidi II - III. Kerületi TUE UPE
2:3 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Sárvár - Ajka
1:3 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Nagykanizsai TE - Pénzügyőr
2:0 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
BKV Előre - THSE-Szabadkikötő
2:2 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Csepel - Andráshida
2:1 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Érd - Ménfőcsanak
1:2 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Komárom - Dunaharaszti
0:0
2018. szept. 9. 16:00
Pápai Perutz - Puskás Akadémia II.
1:1 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Kecskeméti TE - Kozármisleny
1:1 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Pécsi MFC - Makó
0:0
2018. szept. 9. 16:00
Hódmezővásárhely - Szentlőrinc
0:3 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Taksony - Iváncsa
3:1 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Paks II - Dunaújváros
2:2 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
FC Dabas - Szeged 2011
0:2 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Szekszárd - Budapest Honvéd II
1:0 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Rákosmenti KSK - SZEOL
1:3 (0:0)

49 mérkőzés
2018. szept. 9. 16:00
Madeira - SC Lusitania
3:1 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Amora - Louletano
3:2 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Almancilense - Moura
0:1 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Gafetense - Santa Iria
0:8 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Juventude Évora - Armacenenses
1:3 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Olhanense - Silves
0:0 / tizenegyesekkel 2:4
2018. szept. 9. 18:00
Dezembro - Sintrense
1:2 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Vilafranquense - Caldas
0:0 / tizenegyesekkel 4:5
2018. szept. 9. 18:00
Vianense - Gil Vicente
0:1 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Vilaverdense - Cacadores das Taipas
2:3 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Vila Real - Torcatense
2:1 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Pedras Rubras - Mirandela
1:2 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Felgueiras 1932 - Vila Flor
9:0 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Trofense - Vizela
1:0 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Lusitano FCV - Beira-Mar
2:4 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Oriental - Barreirense
3:1 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Lourinhanense - Peniche
1:2 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Joane - Fafe
0:2 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Montalegre - Pedras Salgadas
2:3 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Merelinense - Vieira
3:1 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Aljustrelense - Praia Milfontes
0:0 / tizenegyesekkel 3:2
2018. szept. 9. 18:00
Lamego - Régua
3:2 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Pampilhosa - Oliv. Hospital
0:0 / tizenegyesekkel 2:4
2018. szept. 9. 18:00
Agueda - Trancoso
2:1 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Anadia - Penalva do Castelo
3:1 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Valadares Gaia - Paredes
0:0 / tizenegyesekkel 4:2
2018. szept. 9. 18:00
Gondomar - Leca
2:0 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Cesarense - Meda
1:0 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Cinfaes - Espinho
0:0 / tizenegyesekkel 5:6
2018. szept. 9. 18:00
Coimbrőes - Rio Tanto
0:2 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Eirense - Gouveia
2:0 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Oleiros - Fátima
2:0 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Sanjoanense - AD Nogueirense
2:0 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Ferreiras - Lusitano GC Évora
0:1 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Sertanense - Beneditense
2:0 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Benfica Castelo Branco - Leiria
1:2 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Vitória de Sernache - Alcains
1:0 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Condeixa - Macao
3:2 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Ideal - Real SC
0:2 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Uniao Idanhense - Uniao de Tomar
1:2 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Amarante - AD Oliveirense
6:0 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Sao Martinho - Machico
6:1 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Uniao Torreense - Coutada
2:0 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Uniao Santiago - Vasco da Gama Vidigueira
1:2 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Vinhais - Chaves
1:6 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Maria da Fonte - Mirandes
4:0 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Loures - Portalegrense
6:1 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
GRAP - Torres Novas
2:0 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Vila Silgueiros - Gafanha
0:2 (0:0)

6 mérkőzés
2018. szept. 9. 00:00
Sao Paulo - Bahia
1:0 (0:0)
2018. szept. 9. 02:00
Flamengo RJ - Chapecoense
2:0 (1:0)
2018. szept. 9. 21:00
Fluminense - Botafogo
1:0 (1:0)
2018. szept. 9. 21:00
Palmeiras - Corinthians
1:0 (0:0)
2018. szept. 9. 21:00
América MG - Ceará
0:0
2018. szept. 9. 21:00
Internacional RS - Gremio Porto Alegre
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2018. szept. 9. 13:00
Oxford United - Coventry
1:2 (0:0)
2018. szept. 9. 12:00
Sporting Gijón II - Real Oviedo II
1:2 (0:1)
2018. szept. 9. 12:00
Durango - Mirandés
1:4 (0:3)
2018. szept. 9. 18:00
Barakaldo - Real Sociedad II
2:0 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Real Unión - Leioa
1:2 (1:1)
2018. szept. 9. 18:00
Union Langreo - UD Logronés
0:0
2018. szept. 9. 18:00
Calahorra - Gernika
3:1 (2:1)
2018. szept. 9. 19:00
Racing Santander - Arenas de Getxo
4:0 (3:0)
1 mérkőzés
2018. szept. 9. 15:00
Episkopi - Pallixouriakos
4:0 (0:0)
2018. szept. 9. 12:00
Ejea - Atlético Baleares
2:1 (2:1)
2018. szept. 9. 18:00
Sabadell - Barcelona II
0:1 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Peralada - Conquense
1:1 (0:0)
2018. szept. 9. 19:00
Castellón - Villarreal II
1:1 (1:1)
2018. szept. 9. 19:00
Lleida Esportiu - Ebro
2:1 (0:1)
2018. szept. 9. 19:30
Alcoyano - Ontinyent
0:0

1 mérkőzés
2018. szept. 9. 20:10
Argentinos Juniors - Temperley
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
2018. szept. 9. 02:30
Sporting Kansas City - Orlando City
1:0 (0:0)
2018. szept. 9. 04:30
Portland Timbers - Colorado Rapids
2:0 (1:0)
2018. szept. 9. 11:00
Leonesa - Las Palmas II
0:1 (0:1)
2018. szept. 9. 11:30
Real Valladolid II - Rápido de Bouzas
1:0 (0:0)
2018. szept. 9. 12:00
Celta Vigo II - S.S. Reyes
0:2 (0:1)
2018. szept. 9. 12:00
Unión Adarve - Real Madrid II
0:0
2018. szept. 9. 12:00
Fuenlabrada - Deportivo La Coruna II
1:0 (0:0)
2018. szept. 9. 12:00
Inter de Madrid - Coruxo
1:1 (1:0)
2018. szept. 9. 12:00
Unionistas de Salamanca - Atlético Madrid II
1:1 (1:0)
2018. szept. 9. 18:00
Burgos - Salamanca CF UDS
0:0
2018. szept. 9. 13:30
Madagaszkár - Szenegál
2:2 (1:1)
2018. szept. 9. 15:00
Szváziföld - Tunézia
0:2 (0:2)
2018. szept. 9. 15:00
Lesotho - Zöld-foki Köztársaság
1:1 (0:0)
2018. szept. 9. 15:00
Dél-Szudán - Mali
0:3 (0:1)
2018. szept. 9. 15:30
Ruanda - Elefántcsontpart
1:2 (0:1)
2018. szept. 9. 16:30
Kongói Köztársaság - Zimbabwe
1:1 (0:1)
2018. szept. 9. 17:00
Angola - Botswana
1:0 (1:0)
2018. szept. 9. 18:00
Libéria - Kongói Demokratikus Köztársaság
1:1 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Togo - Benin
0:0
2018. szept. 9. 18:30
Guinea - Közép-afrikai Köztársaság
1:0 (0:0)

2018. szept. 9. 00:00
Ponte Preta - Sampaio Correa
0:0
2018. szept. 9. 02:00
Vila Nova - Coritiba
2:1 (2:1)
4 mérkőzés
2018. szept. 9. 12:00
Kawasaki Frontale - Kashima Antlers
1:3 (0:2)
2018. szept. 9. 12:00
Yokohama F. Marinos - Gamba Osaka
3:1 (2:0)
2018. szept. 9. 12:00
Kashiwa Reysol - Ventforet Kofu
1:1 (0:1)
2018. szept. 9. 12:00
Cerezo Osaka - Shonan Bellmare
2:2 (2:0)
2018. szept. 9. 14:30
Union St. Gilloise - Mechelen
2:2 (0:1)
2018. szept. 9. 18:00
Roeselare - Beerschot-Wilrijk
2:1 (1:0)
2018. szept. 9. 12:30
Garbarnia Krakow - Rakow Czestochowa
1:1 (1:1)
2018. szept. 9. 15:00
Norrby - Frej
3:2 (1:2)
2018. szept. 9. 17:30
Örgryte - Öster
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2018. szept. 9. 01:00
Audax Italiano - Barnechea
1:1 (1:1)
2018. szept. 9. 11:30
Atlético Malagueno - Talavera
0:1 (0:0)
2018. szept. 9. 12:00
Villanovense - UD Ibiza
0:0
2018. szept. 9. 18:00
Jumilla - Granada II
0:0
2018. szept. 9. 19:00
Almería II - Linense
0:0
2018. szept. 9. 19:00
Huelva - FC Cartagena
0:0
2018. szept. 9. 19:30
UCAM Murcia - Don Benito
2:1 (2:1)
2018. szept. 9. 20:00
Badajoz - Real Murcia
0:0
2018. szept. 9. 20:00
Melilla - Marbella
2:1 (1:1)
2018. szept. 9. 20:30
Atletico Sanluqueno - El Ejido
2:1 (0:0)

3 mérkőzés
2018. szept. 9. 17:10
Al-Sadd - Al Shahaniya
3:0 (0:0)
2018. szept. 9. 17:10
Al-Rayyan - Al Ahli Doha
3:0 (2:0)
2018. szept. 9. 19:20
Al Sailiya - Al Khor
1:2 (0:1)
2018. szept. 9. 14:30
Koninklijke - Amsterdamsche
3:1 (1:0)
3 mérkőzés
2018. szept. 9. 15:40
Ittihad Kalba - Ajman
1:4 (0:0)
2018. szept. 9. 15:45
Baniyas - Dibba Al Fujairah
3:0 (2:0)
2018. szept. 9. 18:15
Al-Wahda - Al-Wasl Dubai
3:0 (3:0)
2 mérkőzés
2018. szept. 9. 13:00
Jyväskylä - EIF Ekenas
3:1 (1:1)
2018. szept. 9. 15:00
KPV Kokkola - AC Kajaani
3:0 (1:0)
2018. szept. 9. 16:00
Beltinci - Ilirija Ljubljana
5:1 (1:1)
2018. szept. 9. 16:30
Tabor Sezana - Jadran Dekani
3:1 (2:0)
2018. szept. 9. 16:30
Brda - Radomlje
1:3 (1:2)
2018. szept. 9. 00:30
Boyacá Chicó - Deportes Tolima
2:1 (1:0)
2018. szept. 9. 01:00
Atlético Bucaramanga - América de Cali
2:3 (1:0)
2018. szept. 9. 02:45
Atlético Huila - Santa Fe
0:1 (0:1)
2018. szept. 9. 20:15
Envigado - Patriotas
2:1 (1:1)
2018. szept. 9. 22:15
Independiente Medellín - Leones
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
2018. szept. 9. 13:45
Helsingor - Thisted
0:1 (0:0)
2018. szept. 9. 13:45
Roskilde - Lyngby
1:4 (0:2)
2018. szept. 9. 13:45
Viborg - Naestved
2:1 (2:1)
2018. szept. 9. 13:45
Fredericia - Nyköbing
1:2 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
2018. szept. 9. 20:00
FAR Rabat - Difaa El Jadidi
0:1 (0:0)
2018. szept. 9. 11:00
Machida Zelvia - Mito Hollyhock
0:0
2018. szept. 9. 11:00
Fagiano Okayama - JEF United
0:2 (0:1)
2018. szept. 9. 12:00
Renofa Yamaguchi - Montedio Yamagata
0:1 (0:1)
34 mérkőzés
2018. szept. 9. 16:00
Luna Obercorn - Union Kayl-Tétange
1:3 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Colmarberg - Rupensia Lusitanos
3:1 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Tricolore Gasperich - Moutfort/Medingen
1:3 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Brouch - Bastendorf
1:9 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Bourscheid - Noertzange
5:4 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Résidence Walferdange - Jeunesse Useldange
2:4 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Biekerech - Blo-Weiss Medernach
0:11 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Miniere Lasauvage - Schouweiler
2:3 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Munsbach - CeBra 01
0:6 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Hosingen - Koerich
2:3 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Heiderscheid/Eschdorf - Orania Vianden
3:4 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Racing Troisvierges - Wincrange
0:2 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Kopstal 33 - Sporting Bertrange
0:7 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Claravallis Clervaux - Berdenia Berbourg
1:6 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Blo Weiss Itzig - Boevange/Attert
3:0*
2018. szept. 9. 16:00
Minerva Lintgen - Sporting Mertzig
5:1 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Reisdorf - Excelsior Grevels
0:4 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Folschette - Young Boys Diekirch
0:3 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Les Ardoisiers Perlé - Avenir Beggen
1:0 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Clemency - Bettembourg
2:5 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Ehlerange - URB
0:2 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Sanem - Marisca Mersch
6:4 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Red Boys Aspelt - Syra Mensdorf
0:3 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Daring Echternach - Pratzerthal-Redange
5:0 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Luxembourg-Porto - Steinfort
0:1 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Green Boys - Norden
1:3 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Feulen - Rambrouch
3:0 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Red Black Egalité - Jeunesse Schieren
1:2 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Red Star Merl-Belair - Mondercange
0:4 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
SC Ell - Jeunesse Biwer
0:5 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Obercorn - Berdorf Consdorf
5:3 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Olympia Christnach - Yellow Boys Weiler
1:9 (0:0)
2018. szept. 9. 16:00
Jeunesse Gilsdorf - Kehlen
2:4 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Schifflange - Lorentzweiler
2:1 (0:0)

Panarom FÉNYLŐ CSILLAG ILLÓOLAJKEVERÉK
2018. szept. 9. 00:30
3 de Febrero - Sol de América
0:2 (0:1)
2018. szept. 9. 21:30
General Díaz - Guaraní
3:1 (1:0)
2018. szept. 9. 23:45
Club Olimpia - Libertad
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2018. szept. 9. 15:30
Cardiff MU - Cefn Druids
1:0 (0:0)
11 mérkőzés
2018. szept. 9. 01:00
Charlotte Independence - Richmond Kickers
2:1 (1:0)
2018. szept. 9. 01:00
Charleston Battery - Tampa Bay Rowdies
1:0 (1:0)
2018. szept. 9. 01:00
Penn - Atlanta United II
1:2 (1:2)
2018. szept. 9. 02:30
Saint Louis - Reno 1868
1:0 (1:0)
2018. szept. 9. 02:30
San Antonio - Phoenix Rising
3:2 (2:1)
2018. szept. 9. 03:30
Rio Grande Valley - Real Monarchs
2:1 (0:1)
2018. szept. 9. 04:00
Orange County SC - OKC Energy
3:2 (1:1)
2018. szept. 9. 04:30
Sacramento Republic - Tacoma Defiance
3:0 (1:0)
2018. szept. 9. 05:00
Las Vegas Lights - L. A. Galaxy II
1:2 (1:2)
2018. szept. 9. 23:00
Sporting Kansas City II - Fresno
1:0 (1:0)
2018. szept. 9. 23:00
Portland Timbers II - Tulsa Roughnecks
4:0 (3:0)
5 mérkőzés
2018. szept. 9. 18:00
Dingli Swallows - Sannat Lions
1:2 (0:0)
2018. szept. 9. 18:00
Victoria Wanderers - Ghaxaq
0:0 / tizenegyesekkel 1:4
2018. szept. 9. 18:00
Zebbug Rovers - Mdina Knights
0:1 (0:0)
2018. szept. 9. 20:00
Victoria Hotspurs - Attard
4:1 (0:0)
2018. szept. 9. 20:15
Gharghur - Xaghra United
3:1 (0:0)
2018. szept. 9. 03:30
AD San Carlos - Santos Guápiles
2:2 (0:0)
2018. szept. 9. 19:05
Alajuelense - Herediano
6:1 (4:1)
2018. szept. 9. 21:05
Grecia - Pérez Zeledón
1:2 (1:2)
2018. szept. 9. 22:30
Carmelita - Guadalupe
3:0 (0:0)
2018. szept. 9. 23:05
Limón - UCR
3:1 (2:0)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
2018. szept. 9. 13:30
Meizhou Meixian Hakka - Heilongjiang Ice City
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
2018. szept. 9. 22:30
Zulia - Carabobo
1:1 (0:0)
2018. szept. 9. 23:00
Aragua - Atlético Venezuela
2:0 (0:0)
2018. szept. 9. 23:00
Anzoátegui - Deportivo La Guaira
1:1 (0:0)
2018. szept. 9. 03:00
Real Espana - Vida
3:0 (2:0)
2018. szept. 9. 03:00
Real de Minas - UPNFM
0:1 (0:1)
2018. szept. 9. 03:15
Honduras Progreso - CD Olimpia
1:1 (1:1)
2018. szept. 9. 15:00
India - Maldív-szigetek
2:0 (2:0)
2018. szept. 9. 11:00
Anyang - Bucheon 1995
3:1 (2:0)
2018. szept. 9. 12:00
Ansan Greeners - Gwangju
3:2 (1:1)
2018. szept. 9. 10:00
Finnország U19 - Görögország U19
0:0
2018. szept. 9. 15:00
Dnepr Mogilev - Gorodeya
1:0 (0:0)
2018. szept. 9. 15:00
Lengyelország U19 - Skócia U19
4:3 (1:0)
2018. szept. 9. 15:30
Sabah FK - Kesla
0:0
2018. szept. 9. 16:00
Besiktas - Altinordu
2:1 (2:0)
2018. szept. 9. 16:00
Írország U19 - Wales U19
0:1 (0:1)
2018. szept. 9. 17:00
Dukla Praha - FC Nürnberg
0:4 (0:2)
2018. szept. 9. 17:00
Catanzaro - Vibonese
1:0 (1:0)
2018. szept. 9. 17:00
Zenit Szentpétervár - Kairat Almaty
1:0 (1:0)
2018. szept. 9. 17:00
Franciaország U19 - India U19
2:0 (1:0)
2018. szept. 9. 17:30
OFI Heraklion - Platanias
2:0 (0:0)
2018. szept. 9. 17:30
Rizespor - Giresunspor
4:2 (2:1)
2018. szept. 9. 18:00
Libanon - Omán
0:0
2018. szept. 9. 18:00
Alanyaspor - Antalyaspor
1:1 (1:0)
2018. szept. 9. 18:00
Kuwait SC - Salmiya
0:2 (0:0)
2018. szept. 9. 18:30
Lechia Gdansk - Karpaty Lviv
0:1 (0:1)
2018. szept. 9. 20:30
Perugia - ND Gorica
2:1 (0:1)
2018. szept. 9. 20:30
Sarnese - Salernitana
0:0
2018. szept. 9. 20:45
Németország - Peru
2:1 (1:1)
2018. szept. 9. 22:30
Talleres Córdoba - River Plate
3:1 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. AltT
257
39 (15%)
96 (37%)
387
256
31 (12%)
99 (39%)
353
260
27 (10%)
97 (37%)
329
4. Tila
252
28 (11%)
92 (37%)
324
   Xxy
260
24 (9%)
102 (39%)
324
6. Lala
234
27 (12%)
94 (40%)
323
260
25 (10%)
94 (36%)
313
247
30 (12%)
81 (33%)
312
256
25 (10%)
92 (36%)
309
   Npali44
260
23 (9%)
97 (37%)
309

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont