Főoldal » Meccsek » 2021. november 27. » Alcoyano - Cornella

Alcoyano - Cornella 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 15-én is volt Alcoyano - Cornella mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2021. november 27. 17:00
Helyszín: Campo Municipal El Collao (Alcoi)

Borja ('32, öngól, 1-0), Dani Vega ('84, 2-0)

• Fran Miranda az egyetlen a mezőnyből, aki öt Alcoyano - Cornella mérkőzésen is szerepelt.

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Cornella utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Cornella győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Cornella csapatának kedvez (2:0). A mérkőzést a hazai pályán játszotta.
Az elmúlt fél évben az Alcoyano egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Cornella kétszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Alcoyano sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcoyano 2 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Cornella pedig idegenben kétszer nyert és négyszer kapott ki. Tehát az Alcoyano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az UCAM Murcia, a Betis II vagy az Eldense. A Cornella pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Espanyol II, a Linares Deportivo vagy a Betis II. A Cornella erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a San Fernando. A Cornella gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a FC Andorra. Az Alcoyano csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Alcoyano 1095., Cornella 1022. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Cornella jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alcoyano csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.