Főoldal » Meccsek » 2016. augusztus 28. » Alcoyano - Cornella

Alcoyano - Cornella 1:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 15-én is volt Alcoyano - Cornella mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 2. forduló - 2016. augusztus 28. 19:00

Ahmed Belhadji ('43, 0-1), David Torres ('56, 1-1)

Korábbi Alcoyano - Cornella mérkőzések:

Alcoyano győzelem

2016. ápr. 24. 3:1 (0:0)

Cornella győzelem

2015. dec. 6. 0:1 (0:0)

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Cornella utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Cornella győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Alcoyano csapatának kedvez (3:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Alcoyano stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Alcoyano csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben az Alcoyano egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Cornella egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Alcoyano sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcoyano 5 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Cornella pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Alcoyano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sabadell. A Cornella pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a L'Hospitalet. Az Alcoyano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Alcoyano 979., Cornella 1169. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alcoyano csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.