Főoldal » Meccsek » 2016. április 24. » Alcoyano - Cornella

Alcoyano - Cornella 3:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 15-én is volt Alcoyano - Cornella mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 35. forduló - 2016. április 24. 17:00

Liberto Beltrán ('51, 1-0), David Bartomeus ('52, 1-1), Abdoulaye Fall ('87, 2-1), Borja ('89, 3-1)

Korábbi Alcoyano - Cornella mérkőzések:

Alcoyano győzelem

Cornella győzelem

2015. dec. 6. 0:1 (0:0)

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Cornella utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Cornella győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Cornella csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az Alcoyano négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Cornella kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Alcoyano sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcoyano 7 győzelmet és 5 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Cornella pedig idegenben háromszor nyert, ötször játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Alcoyano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sabadell, a Valencia II vagy a Levante II. A Cornella pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sabadell, a Reus Deportiu vagy a L'Hospitalet. A Cornella erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Alcoyano 979., Cornella 1169. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alcoyano csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.