Főoldal » Meccsek » 2023. február 11. » Alcorcón - Talavera

Alcorcón - Talavera 1:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 23. forduló - 2023. február 11. 17:00
Helyszín: Estadio Santo Domingo (Alcorcón)

Alcorcón utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Talavera utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Talavera győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Alcorcón csapatának kedvez (4:0).

Az elmúlt fél évben az Alcorcón háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Talavera kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Alcorcón sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcorcón 7 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Talavera pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Alcorcón jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcorcón olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Deportivo La Coruna, a Córdoba. A Talavera pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a S.S. Reyes vagy az Unionistas de Salamanca. Az Alcorcón erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Alcorcón 344., Talavera 1617. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcorcón jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alcorcón csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.