Főoldal » Meccsek » 2022. november 6. » Talavera - Alcorcón

Talavera - Alcorcón 0:2 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. február 11-én is volt Alcorcón - Talavera mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2022. november 6. 16:00
Helyszín: Estadio El Prado (Talavera de la Reina)

Pablo García ('81, 0-1), Chiki ('83, 0-2)

• A Talavera már tizenegy mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2022. május 28-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Calahorra csapatát).

Alcorcón utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Alcorcón győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Alcorcón csapatának kedvez (2:0). A mérkőzést a hazai pályán játszotta.

Az elmúlt fél évben a Talavera egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alcorcón kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Alcorcón az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Talavera 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alcorcón pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Alcorcón szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Talavera olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Linares Deportivo, a Rayo Majadahonda. Az Alcorcón gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linares Deportivo vagy a S.S. Reyes. A Talavera csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Talavera 1682., Alcorcón 355. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcorcón jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint az Alcorcón nyeri ezt a találkozót.