Főoldal » Meccsek » 2023. január 29. » Alcorcón - Linense

Alcorcón - Linense 0:0

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 21. forduló - 2023. január 29. 12:00
Helyszín: Estadio Santo Domingo (Alcorcón)

Alcorcón utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Linense utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Linense győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Alcorcón csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben az Alcorcón háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Linense egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Alcorcón sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcorcón 7 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Linense pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Alcorcón jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcorcón olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Deportivo La Coruna, a Córdoba. A Linense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Córdoba vagy a Badajoz. Az Alcorcón erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Alcorcón 342., Linense 1121. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcorcón jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alcorcón csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.