Főoldal » Meccsek » 2023. január 21. » Badajoz - Alcorcón

Badajoz - Alcorcón 2:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 20. forduló - 2023. január 21. 19:00
Helyszín: Estadio Municipal Nuevo Vivero (Badajoz)

Adilson ('59, 1-0), Zelu ('90+4, 2-0)

Badajoz utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Alcorcón utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Alcorcón győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Alcorcón csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Badajoz kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alcorcón ötször nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Alcorcón az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Badajoz 3 győzelmet, 3 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alcorcón pedig idegenben hatszor nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Alcorcón szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Badajoz olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Deportivo La Coruna, a Celta Vigo II vagy az AD Ceuta. Az Alcorcón pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Rayo Majadahonda, a Linense vagy a Racing Ferrol. Az Alcorcón erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Badajoz olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Algeciras, a Racing Ferrol vagy a Linense. Az Alcorcón gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Unionistas de Salamanca, a Linares Deportivo vagy a S.S. Reyes. A Badajoz csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Badajoz 1374., Alcorcón 339. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcorcón jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Alcorcón nyeri ezt a találkozót.