Főoldal » Meccsek » 2023. január 14. » Alcorcón - Deportivo La Coruna

Alcorcón - Deportivo La Coruna 3:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. május 6-án is volt Deportivo La Coruna - Alcorcón mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 19. forduló - 2023. január 14. 17:00
Helyszín: Estadio Santo Domingo (Alcorcón)

Pablo García ('37, 1-0), Lucas Pérez ('72, 1-1), Berto González ('86, 2-1), Adrián Dalmau ('90+6, 11-esből, 3-1)

• Álex Bergantinos az egyetlen a mezőnyből, aki öt Alcorcón - Deportivo La Coruna mérkőzésen is szerepelt.
  • Az Alcorcón már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2022. december 6-án sikerült ellenfélnek legyőznie (az Unionistas de Salamanca verte őket).
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Alcorcón utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Deportivo La Coruna utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelem
2022. dec. 18. 12:00