Főoldal » Meccsek » 2023. január 28. » Racing Ferrol - AD Ceuta

Racing Ferrol - AD Ceuta 1:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 21. forduló - 2023. január 28. 19:00
Helyszín: Estadio Municipal de A Malata (Ferrol)

David Castro ('59, 1-0), Rodrigo Rios ('80, 1-1)

Racing Ferrol utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

AD Ceuta utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább AD Ceuta győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Racing Ferrol csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Racing Ferrol kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az AD Ceuta egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Racing Ferrol sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Racing Ferrol 5 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az AD Ceuta pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát a Racing Ferrol jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Racing Ferrol olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Madrid II, a Leonesa vagy a S.S. Reyes. Az AD Ceuta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Rayo Majadahonda, a Sevilla Atlético vagy a San Fernando. A Racing Ferrol erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Racing Ferrol olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Unionistas de Salamanca vagy az Alcorcón. Az AD Ceuta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Unionistas de Salamanca, a Mérida AD. A Racing Ferrol csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Racing Ferrol 1272., AD Ceuta 3517. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Racing Ferrol jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Racing Ferrol csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.