Főoldal » Meccsek » 2017. október 28. » Écija Balompié - Villanovense

Écija Balompié - Villanovense 2:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. március 18-án is volt Villanovense - Écija Balompié mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2017. október 28. 18:30
Helyszín: Estadio Municipal San Pablo (Écija)

Écija Balompié győzelem:
13 tipp (41%)
4 tipp (12%)
Villanovense győzelem:
14 tipp (45%)

Écija Balompié utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Villanovense utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Villanovense győzelem
Az elmúlt fél évben az Écija Balompié háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Villanovense egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Écija Balompié sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Écija Balompié 3 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Villanovense pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Écija Balompié jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Écija Balompié olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Melilla. A Villanovense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a San Fernando. Az Écija Balompié erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Écija Balompié 2672., Villanovense 1278. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Villanovense jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Écija Balompié csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.