Főoldal » Meccsek » 2017. október 29. » El Ejido - Melilla

El Ejido - Melilla 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. január 13-án is volt El Ejido - Melilla mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2017. október 29. 12:00
Helyszín: Estadio de Municipal Santo Domingo (El Ejido)

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Melilla utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Inkább Melilla győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Melilla csapatának kedvez (4:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az El Ejido stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Melilla csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben az El Ejido kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Melilla egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az El Ejido sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az El Ejido 2 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Melilla pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az El Ejido jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az El Ejido olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Écija Balompié. A Melilla pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Badajoz. A Melilla erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az El Ejido olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Extremadura. A Melilla gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Écija Balompié. Az El Ejido csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

El Ejido 1880., Melilla 1206. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Melilla jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Melilla nyeri ezt a találkozót.