Főoldal » Meccsek » 2017. október 28. » Extremadura - Jumilla

Extremadura - Jumilla 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. március 18-án is volt Jumilla - Extremadura mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2017. október 28. 19:00
Helyszín: Estadio Francisco de la Hera (Almendralejo)

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Jumilla utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Jumilla győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Extremadura csapatának kedvez (4:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Extremadura stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Extremadura csapatának kedvez (4:0).

Az elmúlt fél évben az Extremadura négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Jumilla egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Extremadura sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Extremadura 5 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Jumilla pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Extremadura jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Extremadura olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Marbella. A Jumilla pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Las Palmas II. Az Extremadura erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Extremadura 1692., Jumilla 1466. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Jumilla jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Extremadura csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.