Főoldal » Meccsek » 2017. október 15. » Écija Balompié - Melilla

Écija Balompié - Melilla 2:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. március 4-én is volt Melilla - Écija Balompié mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2017. október 15. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal San Pablo (Écija)

Écija Balompié győzelem:
6 tipp (18%)
19 tipp (59%)
Melilla győzelem:
7 tipp (21%)

Écija Balompié utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Melilla utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Melilla győzelem
Az elmúlt fél évben az Écija Balompié kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Melilla egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Écija Balompié sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Écija Balompié 2 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Melilla pedig idegenben egyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Écija Balompié jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Écija Balompié olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Badajoz. A Melilla pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Badajoz. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.

Écija Balompié 2672., Melilla 1206. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Melilla jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Écija Balompié csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.