Főoldal » Meccsek » 2021. január 31. » Yeclano - El Ejido

Yeclano - El Ejido 0:2 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2021. január 31. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal La Constitución (Yecla)

Zubiri ('31, 0-1), Cristian Moreno ('66, 0-2)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot.

Yeclano utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlen

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Inkább El Ejido győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az El Ejido csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Yeclano egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az El Ejido egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Yeclano sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Yeclano 1 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az El Ejido pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Yeclano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Yeclano olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UCAM Murcia, a Real Murcia vagy a Córdoba. Az El Ejido gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Betis II, az UCAM Murcia vagy a Córdoba. A Yeclano csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Yeclano 2747., El Ejido 2086. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az El Ejido jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Yeclano csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.