Főoldal » Meccsek » 2021. január 24. » El Ejido - Lorca Deportiva

El Ejido - Lorca Deportiva 1:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2021. január 24. 12:00
Helyszín: Estadio Santo Domingo (Alcorcón)

Andrés Carrasco ('48, 0-1), Cristian Moreno ('90+5, 1-1)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Lorca Deportiva utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Lorca Deportiva győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az El Ejido egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Lorca Deportiva egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az El Ejido sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az El Ejido 2 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Lorca Deportiva pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az El Ejido jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az El Ejido olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Linares Deportivo vagy a Granada II. A Lorca Deportiva gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sevilla Atlético, az UCAM Murcia. A Lorca Deportiva csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
El Ejido 2087., Lorca Deportiva 3449. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az El Ejido jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az El Ejido csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.