Főoldal » Meccsek » 2021. január 17. » Betis II - El Ejido

Betis II - El Ejido 1:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2021. január 17. 18:30
Helyszín: Ciudad Deportiva Luis de Sol (Sevilla)

Raúl ('55, 1-0)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Betis II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább El Ejido győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az El Ejido csapatának kedvez (3:0).
Az elmúlt fél évben a Betis II kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az El Ejido egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Betis II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Betis II 2 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az El Ejido pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Betis II jobban szerepelt.

Betis II 2310., El Ejido 2084. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az El Ejido jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Betis II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.