Főoldal » Meccsek » 2020. november 1. » Unionistas de Salamanca - Deportivo La Coruna

Unionistas de Salamanca - Deportivo La Coruna 0:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 7-én is volt Deportivo La Coruna - Unionistas de Salamanca mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2020. november 1. 16:00
Helyszín: Campo de Futbol Reina Sofía (Salamanca)

Litri ('1, 0-1)

• A Deportivo La Coruna már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2020. július 17-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Mirandés verte őket).

Unionistas de Salamanca győzelem

2020. jan. 12. 1:1 / tizenegyesekkel 8:7 (0:0)
Deportivo La Coruna győzelem

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Deportivo La Coruna utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Deportivo La Coruna győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen. A mérkőzést a hazai pályán játszotta.
Az elmúlt fél évben az Unionistas de Salamanca egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Deportivo La Coruna egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján az Unionistas de Salamanca sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unionistas de Salamanca 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Deportivo La Coruna pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Tehát az Unionistas de Salamanca jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Compostela. A Deportivo La Coruna pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Elche. A Deportivo La Coruna erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Unionistas de Salamanca 2475., Deportivo La Coruna 217. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Deportivo La Coruna jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Deportivo La Coruna nyeri ezt a találkozót.