Főoldal » Meccsek » 2019. március 3. » Unión Adarve - Deportivo La Coruna II

Unión Adarve - Deportivo La Coruna II 1:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 27. forduló - 2019. március 3. 12:00
Helyszín: Campo García de la Mata (Madrid)

Unión Adarve utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Deportivo La Coruna II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább Deportivo La Coruna II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Unión Adarve csapatának kedvez (7:4).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Unión Adarve stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Unión Adarve csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben az Unión Adarve egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Deportivo La Coruna II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Unión Adarve sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unión Adarve 4 győzelmet, 4 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Deportivo La Coruna II pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát az Unión Adarve jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unión Adarve olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Salamanca CF UDS, a CF Internacional vagy a Guijuelo. A Deportivo La Coruna II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Madrid II, a Navalcarnero vagy a Coruxo. A Deportivo La Coruna II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Unión Adarve 2274., Deportivo La Coruna II 2150. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Deportivo La Coruna II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Unión Adarve csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.