Főoldal » Meccsek » 2019. március 3.

Meccsek - 2019. március 3.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. március 3.)


4 mérkőzés
2019. márc. 3. 12:00
Eibar - Celta Vigo
1:0 (0:0)
2019. márc. 3. 16:15
Betis - Getafe
1:2 (0:2)
2019. márc. 3. 18:30
Real Sociedad - Atlético Madrid
0:2 (0:2)
2019. márc. 3. 20:45
Valencia - Athletic Bilbao
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
2019. márc. 3. 13:00
Watford - Leicester
2:1 (1:0)
2019. márc. 3. 15:05
Fulham - Chelsea
1:2 (1:2)
2019. márc. 3. 17:15
Everton - Liverpool
0:0
6 mérkőzés
2019. márc. 3. 12:30
Torino - Chievo
3:0 (0:0)
2019. márc. 3. 15:00
Udinese - Bologna
2:1 (1:1)
2019. márc. 3. 15:00
Genoa - Frosinone
0:0
2019. márc. 3. 15:00
SPAL - Sampdoria
1:2 (0:2)
2019. márc. 3. 18:00
Atalanta - Fiorentina
3:1 (2:1)
2019. márc. 3. 20:30
Napoli - Juventus
1:2 (0:2)

2 mérkőzés
2019. márc. 3. 15:30
VfB Stuttgart - Hannover 96
5:1 (3:0)
2019. márc. 3. 18:00
Wolfsburg - Werder Bremen
1:1 (0:0)
10 mérkőzés
2019. márc. 3. 14:30
Csákvár - Győri ETO
1:4 (1:1)
2019. márc. 3. 14:30
Budaörs - Vác
2:3 (2:2)
2019. márc. 3. 14:30
Monor - Kaposvár
2:2 (2:1)
2019. márc. 3. 14:30
Siófok - Békéscsabai Előre
1:0 (1:0)
2019. márc. 3. 14:30
Cegléd - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
0:1 (0:0)
2019. márc. 3. 14:30
Kazincbarcika - Soroksár
2:1 (0:0)
2019. márc. 3. 14:30
Mosonmagyaróvár - Dorog
1:3 (1:1)
2019. márc. 3. 16:00
Vasas - Nyíregyháza
5:1 (1:1)
2019. márc. 3. 17:00
Gyirmót - Budafok
2:1 (0:1)
2019. márc. 3. 17:00
ZTE - Duna Aszfalt Tiszakécske
4:1 (1:1)
5 mérkőzés
2019. márc. 3. 15:00
Nice - Strasbourg
1:0 (1:0)
2019. márc. 3. 15:00
Lille - Dijon
1:0 (0:0)
2019. márc. 3. 15:00
Guingamp - Nantes
0:0
2019. márc. 3. 17:00
Lyon - Toulouse
5:1 (3:1)
2019. márc. 3. 21:00
Olympique Marseille - St. Etienne
2:0 (2:0)
2019. márc. 3. 13:30
Ingolstadt - 1. FC Köln
1:2 (0:1)
2019. márc. 3. 13:30
Dynamo Dresden - Bochum
2:2 (1:2)
2019. márc. 3. 13:30
Arminia Bielefeld - Darmstadt
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
2019. márc. 3. 14:30
Heerenveen - Willem II
4:2 (3:0)
2019. márc. 3. 14:30
Groningen - Venlo
3:2 (2:1)
2019. márc. 3. 16:45
Feyenoord - FC Emmen
4:0 (1:0)
2019. márc. 3. 16:45
Alkmaar - Fortuna Sittard
4:2 (1:2)

2019. márc. 3.
Reus Deportiu - Tenerife
0:1*
2019. márc. 3. 12:00
Mallorca - Elche
1:1 (0:1)
2019. márc. 3. 16:00
Numancia - Sporting Gijón
1:2 (1:2)
2019. márc. 3. 18:00
Real Oviedo - Lugo
1:1 (1:0)
2019. márc. 3. 18:00
Rayo Majadahonda - Granada
0:3 (0:1)
2019. márc. 3. 20:00
Las Palmas - Extremadura
1:1 (1:1)
2019. márc. 3. 20:30
Zaragoza - Almería
1:2 (0:0)
2019. márc. 3. 11:00
DVTK II - Salgótarján
1:2 (1:2)
2019. márc. 3. 14:30
Eger - Nyírbátor
0:4 (0:1)
2019. márc. 3. 14:30
Jászberény - Gyöngyös
2:0 (1:0)
2019. márc. 3. 14:30
Füzesgyarmat - Sényő
1:1 (1:0)
2019. márc. 3. 14:30
Debreceni EAC - Tiszaújváros
0:2 (0:2)
2019. márc. 3. 14:30
Szolnoki MÁV - Putnok
0:2 (0:1)
2019. márc. 3. 14:30
Cigánd - Tállya
1:0 (1:0)
2019. márc. 3. 14:30
ESMTK - Sajóbábony
2:0 (0:0)
2019. márc. 3. 11:30
III. Kerületi TUE UPE - Pápai Perutz
1:1 (0:1)
2019. márc. 3. 14:30
Csepel - Vidi II
1:0 (0:0)
2019. márc. 3. 14:30
Andráshida - Sárvár
0:0
2019. márc. 3. 14:30
Érd - THSE-Szabadkikötő
3:0 (0:0)
2019. márc. 3. 14:30
BKV Előre - Komárom
6:1 (3:0)
2019. márc. 3. 14:30
Dunaharaszti - Puskás Akadémia II.
0:4 (0:1)
2019. márc. 3. 16:00
Ajka - Pénzügyőr
2:0 (2:0)
2019. márc. 3. 18:00
Ménfőcsanak - Nagykanizsai TE
3:4 (0:1)

2019. márc. 3. 14:30
Kecskeméti TE - FC Dabas
0:1 (0:1)
2019. márc. 3. 14:30
Kozármisleny - Rákosmenti KSK
1:1 (1:1)
2019. márc. 3. 14:30
Hódmezővásárhely - Taksony
1:4 (0:1)
2019. márc. 3. 14:30
Szeged 2011 - Pécsi MFC
1:0 (1:0)
2019. márc. 3. 14:30
Iváncsa - Makó
2:1 (1:0)
2019. márc. 3. 14:30
SZEOL - Budapest Honvéd II
0:0
2019. márc. 3. 14:30
Paks II - Szentlőrinc
2:2 (0:0)
2019. márc. 3. 17:00
Dunaújváros - Szekszárd
0:0
3 mérkőzés
2019. márc. 3. 15:00
Perugia - Salernitana
3:1 (2:1)
2019. márc. 3. 15:00
Pescara - Spezia
2:0 (1:0)
2019. márc. 3. 21:00
Hellas Verona - Venezia
1:0 (1:0)
2019. márc. 3. 16:00
Chaves - Santa Clara
0:0
2019. márc. 3. 16:00
Belenenses - Feirense
4:0 (2:0)
2019. márc. 3. 18:30
Rio Ave - Braga
1:2 (0:0)
2019. márc. 3. 21:00
Sporting CP - Portimonense
3:1 (2:1)
3 mérkőzés
2019. márc. 3. 09:30
Ufa - Dinamo Moszkva
1:2 (1:0)
2019. márc. 3. 12:00
Yenisey - FK Rostov
1:1 (0:0)
2019. márc. 3. 17:00
Szpartak Moszkva - FK Krasnodar
1:1 (1:1)
2019. márc. 3. 15:00
Paris FC - Lens
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
2019. márc. 3. 16:00
Hermannstadt - CSMS Iasi
2:0 (0:0)
2019. márc. 3. 16:00
Viitorul Constanta - Botosani
1:0 (1:0)
2019. márc. 3. 19:00
CFR Cluj - Sepsi
1:0 (1:0)

3 mérkőzés
2019. márc. 3. 11:30
Konyaspor - Göztepe Izmir
1:1 (1:0)
2019. márc. 3. 14:00
Malatyaspor - Istanbul Basaksehir
0:2 (0:1)
2019. márc. 3. 17:00
Erzurum BB - Galatasaray
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
2019. márc. 3. 14:30
Zulte-Waregem - Gent
1:3 (1:1)
2019. márc. 3. 18:00
Lokeren - Anderlecht
1:2 (0:1)
2019. márc. 3. 20:00
Royal Antwerp - AS Eupen
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
2019. márc. 3. 14:30
Aberdeen - Rangers FC
1:1 (1:0)
2019. márc. 3. 16:30
Dundee United - Inverness
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
2019. márc. 3. 14:30
Austria Wien - Hartberg
4:2 (1:0)
2019. márc. 3. 14:30
Sturm Graz - LASK Linz
0:3 (0:1)
2019. márc. 3. 17:00
Wacker Innsbruck - Mattersburg
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
2019. márc. 3. 13:00
Olimpik Donetsk - Arsenal Kiev
0:1 (0:1)
2019. márc. 3. 13:00
Zorya Lugansk - Vorskla Poltava
3:0 (1:0)
2019. márc. 3. 16:00
Karpaty Lviv - Lviv
0:1 (0:1)
2019. márc. 3. 16:00
Oleksandria - Illichivets
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
2019. márc. 3. 13:00
1860 München - Hansa Rostock
1:2 (0:2)
2019. márc. 3. 14:00
Carl Zeiss Jena - Braunschweig
0:0
3 mérkőzés
2019. márc. 3. 16:00
Basel - Thun
3:1 (2:0)
2019. márc. 3. 16:00
FC Zürich - Lugano
0:1 (0:1)
2019. márc. 3. 16:00
St. Gallen - Neuchatel Xamax FC
3:0 (1:0)
2019. márc. 3. 12:00
Real Unión - Mirandés
0:0
2019. márc. 3. 16:30
Tudelano - UD Logronés
2:1 (2:1)
2019. márc. 3. 17:00
Torrelavega - Real Oviedo II
2:1 (0:1)
2019. márc. 3. 17:00
Union Langreo - Racing Santander
2:1 (1:1)
2019. márc. 3. 17:00
Vitoria - Leioa
3:1 (2:1)
2019. márc. 3. 17:00
Barakaldo - Durango
1:0 (1:0)
2019. márc. 3. 19:30
Calahorra - Arenas de Getxo
1:1 (0:1)

5 mérkőzés
2019. márc. 3. 14:00
OFI Heraklion - Larisa
0:0
2019. márc. 3. 15:00
Atromitos - Panionios Athen
3:0 (2:0)
2019. márc. 3. 16:15
Levadiakos - Lamia
1:1 (1:1)
2019. márc. 3. 18:00
Panathinaikosz - PAOK Saloniki
0:2 (0:1)
2019. márc. 3. 18:30
Asteras Tripolis - Panaitolikos
3:0 (2:0)
2019. márc. 3. 12:00
Olot - Atlético Baleares
0:0
2019. márc. 3. 12:00
Peralada - Espanyol II
2:2 (1:0)
2019. márc. 3. 12:00
Sabadell - Ebro
0:0
2019. márc. 3. 12:00
Ejea - Teruel
0:0
2019. márc. 3. 16:30
Conquense - Villarreal II
1:1 (0:0)
2019. márc. 3. 17:00
Alcoyano - Cornella
0:2 (0:1)
2019. márc. 3. 17:00
Lleida Esportiu - Badalona
0:0
2019. márc. 3. 17:15
Castellón - Levante II
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
2019. márc. 3. 01:30
River Plate - Newell's Old Boys
4:2 (3:1)
2019. márc. 3. 21:10
Patronato - Huracán
1:0 (0:0)
2019. márc. 3. 21:10
Talleres Córdoba - Colón
2:0 (1:0)
2019. márc. 3. 23:20
Racing Club - Estudiantes
1:0 (1:0)
10 mérkőzés
2019. márc. 3. 06:00
SKA-Energia Khabarovsk - Chertanovo Moszkva
1:3 (1:2)
2019. márc. 3. 11:00
Sibir Novosibirsk - Tyumen
2:0 (2:0)
2019. márc. 3. 12:00
FK Nizhny Novgorod - PFC Sochi
0:0
2019. márc. 3. 13:00
Mordovia Saransk - FK Tambov
1:3 (0:0)
2019. márc. 3. 13:00
Khimki - Fakel
1:1 (1:1)
2019. márc. 3. 13:30
Krasnodar II - Luch-Energia
2:1 (2:0)
2019. márc. 3. 14:00
Zenit Szentpétervár II - Shinnik
1:0 (1:0)
2019. márc. 3. 15:00
Armavir - Tomsk
0:0
2019. márc. 3. 15:00
Baltika Kaliningrad - Avangard Kursk
2:1 (1:1)

6 mérkőzés
2019. márc. 3. 00:00
Colorado Rapids - Portland Timbers
3:3 (1:2)
2019. márc. 3. 00:00
Houston Dynamo - Real Salt Lake
1:1 (0:1)
2019. márc. 3. 00:00
Vancouver Whitecaps - Minnesota United
2:3 (1:1)
2019. márc. 3. 02:00
L. A. Galaxy - Chicago Fire
2:1 (0:0)
2019. márc. 3. 04:00
San Jose Earthquakes - Montreal Impact
1:2 (1:2)
2019. márc. 3. 04:00
Seattle Sounders - FC Cincinnati
4:1 (3:1)
2 mérkőzés
2019. márc. 3. 15:30
Wisla Kraków - Pogon Szczecin
2:3 (0:2)
2019. márc. 3. 18:00
Lech Poznan - Arka Gdynia
1:0 (1:0)
2019. márc. 3. 14:30
Ternana - Monza
0:1 (0:0)
2019. márc. 3. 16:30
Renate - Ravenna
0:1 (0:1)
2019. márc. 3. 16:30
Rimini - Gubbio
1:1 (0:0)
2019. márc. 3. 16:30
Vis Pesaro - Virtus Verona
0:0
2019. márc. 3. 16:30
Vicenza - Imolese
0:0
2019. márc. 3. 16:30
Feralpisalo - Südtirol
1:1 (1:1)
2019. márc. 3. 16:30
Giana Erminio - Triestina
1:1 (0:0)
2019. márc. 3. 16:30
Pordenone - Sambenedettese
1:1 (1:1)
2019. márc. 3. 16:30
Teramo - Fermana
0:1 (0:1)
2019. márc. 3.
Matera - Trapani
0:3*
2019. márc. 3. 14:30
Catania - Potenza
1:1 (0:1)
2019. márc. 3. 14:30
Cavese - Siracusa
2:0 (0:0)
2019. márc. 3. 14:30
Rieti - Viterbese Castrense
1:0 (1:0)
2019. márc. 3. 14:30
Sicula Leonzio - Paganese
1:1 (1:1)
2019. márc. 3. 14:30
Virtus Francavilla - Vibonese
1:1 (1:0)
2019. márc. 3. 16:30
Bisceglie - Catanzaro
1:0 (0:0)
2019. márc. 3. 18:30
Casertana - Juve Stabia
0:0

Unatkozol? Gyere játszani!
1 mérkőzés
2019. márc. 3. 18:00
Slovan Bratislava - Trnava
2:0 (1:0)
2019. márc. 3. 11:30
Real Valladolid II - Unionistas de Salamanca
1:1 (1:0)
2019. márc. 3. 12:00
Unión Adarve - Deportivo La Coruna II
1:0 (0:0)
2019. márc. 3. 12:00
Burgos - Rápido de Bouzas
1:0 (0:0)
2019. márc. 3. 12:00
Fuenlabrada - Las Palmas II
1:0 (1:0)
2019. márc. 3. 12:00
Inter de Madrid - Real Madrid II
2:1 (1:1)
2019. márc. 3. 16:00
Celta Vigo II - Atlético Madrid II
0:3 (0:1)
2019. márc. 3. 16:30
Navalcarnero - Leonesa
0:1 (0:0)
2019. márc. 3. 17:00
Ponferradina - Pontevedra
1:0 (0:0)
2019. márc. 3. 17:00
Guijuelo - S.S. Reyes
3:0 (1:0)
2019. márc. 3. 17:00
Salamanca CF UDS - Coruxo
0:0
2 mérkőzés
2019. márc. 3. 15:00
Inter Zapresic - Hajduk Split
1:3 (0:2)
2019. márc. 3. 17:30
Osijek - Slaven Belupo
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
2019. márc. 3. 12:00
SonderjyskE - Randers
3:0 (3:0)
2019. márc. 3. 14:00
Vendsyssel - Aarhus
2:2 (1:2)
2019. márc. 3. 16:00
FC Kobenhavn - Vejle Boldklub
2:0 (2:0)
2019. márc. 3. 18:00
Odense BK - Bröndby
2:0 (1:0)
6 mérkőzés
2019. márc. 3. 15:00
Östersunds - Sirius
3:0 (1:0)
2019. márc. 3. 15:00
Frej - Hässleholms IF
7:0 (2:0)
2019. márc. 3. 15:00
Djurgarden - Elfsborg
3:2 (0:1)
2019. márc. 3. 15:00
Halmstad - Karlstad
1:1 (1:0)
2019. márc. 3. 17:00
Örebro - IFK Göteborg
3:3 (3:1)
2019. márc. 3. 17:00
GAIS Göteborg - Nyköping
4:3 (1:2)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
2 mérkőzés
2019. márc. 3. 15:00
Bohemians 1905 - Slavia Praha
0:3 (0:2)
2019. márc. 3. 15:00
Teplice - Opava
3:2 (2:1)
2019. márc. 3. 14:30
Chiasso - Kriens
2:2 (0:0)
2019. márc. 3. 15:00
Winterthur - Lausanne
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
2019. márc. 3. 15:00
Backa Palanka - FK Zemun
2:0 (0:0)
2019. márc. 3. 10:30
Austria Klagenfurt - Blau-Weiss Linz
5:0 (1:0)
2019. márc. 3. 12:15
Covilha - Benfica II
2:0 (2:0)
2019. márc. 3. 16:00
FC Porto II - Famalicao
1:1 (0:0)
2019. márc. 3. 16:00
Leixőes - Academico Viseu
0:2 (0:0)
2019. márc. 3. 16:00
Cova Piedade - Farense
1:0 (0:0)
2019. márc. 3. 18:00
Varzim - Estoril
0:0
2 mérkőzés
2019. márc. 3. 14:00
Kamza - Laci
1:1 (0:0)
2019. márc. 3. 17:00
Flamurtari Vlorë - Kastrioti
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
2019. márc. 3. 13:00
Rovaniemi - Kuopion
3:2 (0:1)
2019. márc. 3. 17:00
Mariehamn - HIFK Helsinki
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
2019. márc. 3. 15:00
Paphos FC - Alki Oroklini
0:3 (0:2)
2019. márc. 3. 17:00
Ermis Aradippou - Anorthosis
2:1 (1:0)
2019. márc. 3. 16:00
Roeselare - Westerlo
1:1 (0:0)
2019. márc. 3. 16:00
Oud-Heverlee - Beerschot-Wilrijk
2:2 (0:0)
2019. márc. 3. 16:00
Union St. Gilloise - Tubize
1:0 (1:0)
2019. márc. 3. 16:00
Lommel - Mechelen
1:1 (0:1)

Kullancsriasztó, szúnyogriasztó
3 mérkőzés
2019. márc. 3. 11:30
Vitosha Bistritsa - Etar Veliko Tarnovo
1:1 (1:0)
2019. márc. 3. 14:00
Ludogorets - Botev Vratsa
2:0 (2:0)
2019. márc. 3. 16:30
Slavia Szófia - Levszki Szófia
0:3 (0:2)
2019. márc. 3. 21:00
Olimpo - Deportivo Santamarina
3:1 (2:1)
2019. márc. 3. 21:00
Guillermo Brown - Instituto
1:0 (1:0)
2019. márc. 3. 21:05
Nueva Chicago - Temperley
4:1 (2:0)
2019. márc. 3. 22:00
Ferro Carril Oeste - Club Atlético Mitre
2:0 (0:0)
2019. márc. 3. 23:00
Platense - Villa Dálmine
0:0
2019. márc. 3. 15:00
Wigry Suwalki - Katowice
2:0 (2:0)
6 mérkőzés
2019. márc. 3. 00:00
Cruz Azul - Club Necaxa
2:1 (0:1)
2019. márc. 3. 02:00
Tigres - Pachuca
3:0 (3:0)
2019. márc. 3. 02:00
Club León - Santos Laguna
3:0 (0:0)
2019. márc. 3. 04:00
Club Guadalajara - Monterrey
0:2 (0:1)
2019. márc. 3. 19:00
Toluca - Veracruz
3:1 (1:1)
2019. márc. 3. 23:00
Lobos de la BUAP - UNAM Pumas
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
2019. márc. 3. 15:15
Aluminij - Maribor
0:1 (0:0)
2019. márc. 3. 17:30
Rudar Velenje - Krsko
1:0 (1:0)
2019. márc. 3. 19:30
ND Gorica - Triglav
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
2019. márc. 3. 15:00
GOSK Gabela - Sloboda Tuzla
0:0
2019. márc. 3. 15:00
Zrinjski - Radnik Bijeljina
0:0
2019. márc. 3. 18:00
Zeljeznicar Sarajevo - Mladost Doboj Kakanj
2:1 (0:1)

2019. márc. 3. 11:30
Altinordu - Hatayspor
2:2 (1:0)
2019. márc. 3. 11:30
Ümraniyespor - Karabükspor
3:0 (1:0)
2019. márc. 3. 14:00
Boluspor - Istanbulspor
2:1 (2:1)
2019. márc. 3. 17:00
Afjet Afyonspor - Genclerbirligi
0:0
2 mérkőzés
2019. márc. 3. 12:00
Zira - Qabala
1:1 (0:0)
2019. márc. 3. 14:30
Kesla - Karabakh
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
2019. márc. 3. 00:30
Universidad de Chile - Huachipato
3:0 (3:0)
2019. márc. 3. 16:00
Coquimbo - Everton FC
4:0 (1:0)
2019. márc. 3. 22:30
Curicó Unido - Colo Colo
3:4 (1:4)
2019. márc. 3. 11:30
Sevilla Atlético - Don Benito
1:1 (0:1)
2019. márc. 3. 11:30
Almería II - Jumilla
0:1 (0:0)
2019. márc. 3. 11:30
Atlético Malagueno - UCAM Murcia
0:3 (0:0)
2019. márc. 3. 12:00
Real Murcia - Marbella
1:1 (1:1)
2019. márc. 3. 12:00
Melilla - FC Cartagena
1:2 (1:0)
2019. márc. 3. 16:45
UD Ibiza - San Fernando
1:1 (0:1)
2019. márc. 3. 17:00
Huelva - El Ejido
2:0 (0:0)
2019. márc. 3. 17:00
Villanovense - Linense
0:0
2019. márc. 3. 17:30
Atletico Sanluqueno - Granada II
1:1 (1:1)
2019. márc. 3. 15:00
El Entag El Harby - Misr Lel Makasa
1:3 (1:2)
2019. márc. 3. 15:00
Tala'ea El Geish - Al Masry
0:1 (0:1)
2019. márc. 3. 18:00
ENPPI - Wadi Degla
1:2 (0:0)

2 mérkőzés
2019. márc. 3. 18:00
Hapoel Ra'anana - Hapoel Hadera
1:0 (1:0)
2019. márc. 3. 19:30
Hapoel Tel Aviv - Maccabi Petach-Tikva
6:0 (2:0)
2019. márc. 3. 14:00
Otoho d'Oyo - Hassania Agadir
1:0 (0:0)
2019. márc. 3. 14:00
Enugu Rangers - Étoile Sahel
0:2 (0:1)
2019. márc. 3. 17:00
Asante Kotoko - Nkana
3:0 (3:0)
2019. márc. 3. 17:00
Al Hilal Omdurman - ZESCO
3:1 (2:1)
2019. márc. 3. 17:00
Salitas - CS Sfaxien
0:0
2019. márc. 3. 17:00
Petro de Luanda - Zamalek
0:1 (0:1)
2019. márc. 3. 20:00
Hussein Dey - Gor Mahia
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
2019. márc. 3. 15:00
Dinamo Tbilisi - Chikhura
2:0 (1:0)
2019. márc. 3. 17:00
Dila Gori - WIT Georgia Tbiliszi
0:1 (0:0)
13 mérkőzés
2019. márc. 3. 03:00
East Armidale United - Goonellabah
0:5 (0:0)
2019. márc. 3. 03:00
South Armidale United - Narrabri
6:1 (0:0)
2019. márc. 3. 03:00
Kangaroo Point Rovers - Broadbeach United
2:2 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
2019. márc. 3. 05:00
Demon Knights - Moree Services
5:2 (0:0)
2019. márc. 3. 05:00
Boambee - Maclean
4:0 (0:0)
2019. márc. 3. 05:00
Craigieburn City - Ashburton United
0:1 (0:0)
2019. márc. 3. 06:00
Collingwood City - Geelong Rangers
2:1 (0:0)
2019. márc. 3. 06:00
Gatton - Willowburn
1:5 (0:0)
2019. márc. 3. 06:00
Berwick City - North Caulfield
2:2 / tizenegyesekkel 7:6 (0:0)
2019. márc. 3. 07:00
Hume United - Hoppers Crossing
2:1 (0:0)
2019. márc. 3. 07:00
Nerang - Burleigh Heads Bulldogs
4:4 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
2019. márc. 3. 09:00
Riversdale - Point Cook
0:2 (0:0)
2019. márc. 3. 10:00
South Springvale - Sunbury United
4:2 (0:0)

1 mérkőzés
2019. márc. 3. 17:00
Keflavík - Breidablik
3:4 (0:0)
2019. márc. 3. 07:00
Melbourne City - Perth Glory
2:2 (2:0)
4 mérkőzés
2019. márc. 3. 10:15
Viktoria Zizkov - Prostejov
4:1 (3:1)
2019. márc. 3. 14:30
Hradec Králové - Banik Sokolov
2:0 (0:0)
2019. márc. 3. 14:30
Vlasim - Budejovice
0:1 (0:1)
2019. márc. 3. 14:30
Varnsdorf - FK Pardubice
0:0
2019. márc. 3. 14:00
Sparta - Apollon Larisa
0:2 (0:0)
2019. márc. 3. 14:00
Iraklis Saloniki - Panachaiki
0:0
2019. márc. 3. 14:00
Giorgos Karaiskakis - Kerkyra
1:1 (1:0)
2019. márc. 3. 14:00
Aittitos Spata - Aiginiakos
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
2019. márc. 3. 12:00
Nőmme Kalju - FCI Levadia
3:2 (0:1)
2019. márc. 3. 01:45
La Equidad - Cúcuta
2:1 (1:1)
2019. márc. 3. 20:00
Santa Fe - Águilas Doradas
2:2 (1:0)
2019. márc. 3. 22:00
Unión Magdalena - Deportivo Pasto
1:0 (1:0)
2019. márc. 3. 23:00
Deportivo Cali - Millonarios
1:1 (0:0)
2019. márc. 3. 00:00
Celaya - Potros UAEM
1:1 (0:1)
2019. márc. 3. 02:00
Venados - Correcaminos
0:1 (0:0)
2019. márc. 3. 04:00
Dorados Sinaloa - Alebrijes de Oaxaca
4:0 (3:0)
2019. márc. 3. 04:00
Tampico Madero - Atlante
1:1 (0:0)
2019. márc. 3. 19:00
Leones Negros UdeG - Atlético Zacatepec
4:0 (0:0)

2 mérkőzés
2019. márc. 3. 11:00
Noah - Urartu
1:1 (1:1)
2019. márc. 3. 11:00
Shirak - Lori
0:0
6 mérkőzés
2019. márc. 3. 13:45
Naestved - Viborg
1:0 (0:0)
2019. márc. 3. 13:45
Silkeborg - Roskilde
3:1 (1:1)
2019. márc. 3. 13:45
Fremad Amager - Nyköbing
0:2 (0:1)
2019. márc. 3. 13:45
Hvidovre - Lyngby
0:1 (0:1)
2019. márc. 3. 13:45
HB Koge - Fredericia
3:3 (1:0)
2019. márc. 3. 13:45
Thisted - Helsingor
1:3 (0:1)
2019. márc. 3. 15:00
Chabab Rif Hoceima - Ittihad Tanger
2:3 (0:0)
2019. márc. 3. 17:00
FAR Rabat - Youssoufia Berrechid
3:4 (0:0)
2019. márc. 3. 06:00
Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa
2:1 (1:0)
2019. márc. 3. 06:00
JEF United - Albirex Niigata
1:4 (0:1)
2019. márc. 3. 06:00
Mito Hollyhock - Tochigi
3:0 (1:0)
2019. márc. 3. 06:00
Tokushima Vortis - Gifu
1:0 (0:0)
2019. márc. 3. 06:00
Yokohama FC - Montedio Yamagata
0:2 (0:1)
2019. márc. 3. 07:00
Ehime - Tokyo Verdy
1:0 (1:0)
2019. márc. 3. 16:00
F91 Dudelange - Fola Esch
1:1 (0:0)
2019. márc. 3. 16:00
Jeunesse Esch - Mondorf-les-Bains
1:2 (0:0)
2019. márc. 3. 16:00
UT Pétange - Hamm Benfica
3:0 (0:0)
2019. márc. 3. 16:00
RFCU Luxemburg - Hostert
2:0 (0:0)
2019. márc. 3. 16:00
Rumelange - Etzella Ettelbruck
3:5 (0:0)

2 mérkőzés
2019. márc. 3. 08:30
Henan Jianye - Dalian Aerbin
1:1 (1:0)
2019. márc. 3. 12:35
Jiangsu Suning - Tianjin Teda
3:2 (1:0)
3 mérkőzés
2019. márc. 3. 02:00
Sport Boys - Sporting Cristal
0:3 (0:1)
2019. márc. 3. 21:30
Alianza Universidad - Ayacucho
1:0 (1:0)
2019. márc. 3. 22:00
Alianza Lima - Universidad César Vallejo
3:1 (3:0)
2019. márc. 3. 00:45
Cerro Porteno - Sportivo Luqueno
2:0 (0:0)
2019. márc. 3. 22:45
Deportivo Capiatá - Nacional Asunción
1:0 (0:0)
2019. márc. 3. 14:30
Chippa United - SuperSport United
0:1 (0:1)
2019. márc. 3. 14:30
Baroka - Polokwane City
1:3 (0:1)
5 mérkőzés
2019. márc. 3. 14:00
Vardar Skopje - Makedonija Gjorce Petrov
3:1 (2:0)
2019. márc. 3. 14:00
Pobeda - Rabotnicki
0:1 (0:1)
2019. márc. 3. 14:00
Sileks Kratovo - Renova
0:0
2019. márc. 3. 14:00
Akademija Pandev - Shkupi
0:2 (0:1)
2019. márc. 3. 14:00
Shkendija - Belasica
3:0 (0:0)
2019. márc. 3. 18:00
HB Torshavn - B36 Torshavn
1:0 (0:0)
2019. márc. 3. 06:00
FC Seoul - Pohang
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
2019. márc. 3. 16:00
Suduva - Riteriai
2:1 (0:0)
2019. márc. 3. 18:30
Zalgiris Vilnius - Palanga
5:1 (1:1)
2019. márc. 3. 01:00
Santos Guápiles - Limón
4:2 (2:1)
2019. márc. 3. 02:30
Guadalupe - AD San Carlos
1:2 (1:1)
2019. márc. 3. 20:30
Carmelita - Saprissa
0:1 (0:0)
2019. márc. 3. 22:55
Pérez Zeledón - Cartaginés
0:0

4 mérkőzés
2019. márc. 3. 12:00
Engordany - Lusitanos
5:0 (0:0)
2019. márc. 3. 14:00
FC Santa Coloma - Encamp
1:0 (0:0)
2019. márc. 3. 16:00
Ordino - UE Santa Coloma
0:1 (0:0)
2019. márc. 3. 18:00
Inter Club d'Escaldes - Sant Julia
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
2019. márc. 3. 10:00
Kairat Almaty - FK Astana
0:2 (0:1)
2019. márc. 3. 16:00
MC Oran - Belouizdad
1:1 (1:0)
2019. márc. 3. 15:00
Faetano - Cosmos
1:1 (0:0)
2019. márc. 3. 15:00
Juvenes/Dogana - Tre Penne
0:0
2019. márc. 3. 15:00
Virtus - Cailungo
2:3 (0:0)
2019. márc. 3. 04:35
Hawke's Bay United - Tasman United
2:2 (0:1)
2019. márc. 3. 20:00
Estudiantes Caracas - Llaneros de Guanare
3:2 (1:1)
2019. márc. 3. 20:30
Atlético Venezuela - Deportivo Lara
0:0
2019. márc. 3. 21:00
Mineros Guyana - Deportivo Táchira
1:0 (0:0)
2019. márc. 3. 21:30
Zulia - Metropolitanos
0:2 (0:1)
2019. márc. 3. 22:00
Monagas - Aragua
0:1 (0:1)
2019. márc. 3. 14:30
Kairouan - Monastir
1:2 (0:2)
2019. márc. 3. 14:30
Gabes - Tataouine
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
2019. márc. 3. 12:30
Naft Al-Janoob - Al Hussein
2:1 (0:0)
2019. márc. 3. 14:45
Al-Quwa Al-Jawiya - Naft Maysan
2:3 (0:0)
2019. márc. 3. 21:00
Juticalpa - Honduras Progreso
2:2 (1:2)
2019. márc. 3. 22:00
Marathón - Real de Minas
2:1 (2:0)
2019. márc. 3. 22:30
Vida - Motagua
0:1 (0:1)
2019. márc. 3. 23:00
CD Platense - Real Espana
4:0 (1:0)
2019. márc. 3. 05:00
Ansan Greeners - Daejeon Citizen
1:2 (1:2)
2019. márc. 3. 07:00
Seoul E-Land - Gwangju
0:2 (0:2)
2019. márc. 3. 08:30
Manly - Marconi Stallions
2:3 (2:1)
2019. márc. 3. 09:00
Mashuk-KMV - Kaluga
1:2 (0:1)
2019. márc. 3. 10:30
FC Petrzalka - Zilina II
1:0 (1:0)
2019. márc. 3. 14:00
Kalmar - Trelleborg
1:0 (0:0)
2019. márc. 3. 22:00
Bolívia - Nicaragua
2:2 (1:2)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
352
43 (12%)
134 (38%)
483
2. AltT
351
47 (13%)
113 (32%)
461
353
41 (12%)
127 (36%)
459
353
45 (13%)
116 (33%)
457
5. Xxy
353
38 (11%)
132 (37%)
454
343
42 (12%)
121 (35%)
452
   Somi12
353
40 (11%)
126 (36%)
452
8. HV
353
47 (13%)
108 (31%)
451
353
37 (10%)
132 (37%)
449
10. Nadin
344
44 (13%)
114 (33%)
448

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont