Főoldal » Meccsek » 2018. augusztus 26. » Unión Adarve - Atlético Madrid II

Unión Adarve - Atlético Madrid II 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. január 13-án is volt Atlético Madrid II - Unión Adarve mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 1. forduló - 2018. augusztus 26. 12:00
Helyszín: Campo García de la Mata (Madrid)

Darío Poveda ('63, 0-1), Álvaro Sánchez ('86, 1-1)

Unión Adarve utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereség

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Atlético Madrid II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Atlético Madrid II csapatának kedvez (4:3).
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Unión Adarve stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unión Adarve 3 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Madrid II pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Unión Adarve jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unión Adarve olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Rayo Majadahonda, a Talavera. Az Atlético Madrid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Melilla vagy a Castellón. Az Unión Adarve erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Unión Adarve olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Guijuelo vagy a Ponferradina. Az Atlético Madrid II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Talavera, a Racing Ferrol. Az Unión Adarve csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Unión Adarve 2317., Atlético Madrid II 2035. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Madrid II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.