Főoldal » Meccsek » 2024. március 17. » Atlético Madrid II - Real Madrid II

Atlético Madrid II - Real Madrid II 2:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 28. forduló - 2024. március 17. 16:00
Helyszín: Miniestadio Cerro del Espino (Majadahonda)

Mariano Gómez ('89, 1-0), Abdellah Raihani ('90+2, 2-0)

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Real Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Real Madrid II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Atlético Madrid II kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Madrid II kétszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Madrid II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Madrid II 4 győzelmet, 5 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Madrid II pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Atlético Madrid II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Madrid II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Baleares, a San Fernando vagy a Linares Deportivo. A Real Madrid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Córdoba, a Melilla vagy a Mérida AD. A Real Madrid II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Atlético Madrid II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Huelva vagy a Córdoba. A Real Madrid II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az AD Ceuta, az Atletico Sanluqueno. Az Atlético Madrid II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Madrid II 1878., Real Madrid II 753. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Madrid II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.
A Focikatalógus az Atlético Madrid II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.