Főoldal » Meccsek » 2018. január 14. » Atlético Madrid II - Unión Adarve

Atlético Madrid II - Unión Adarve 2:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. január 13-án is volt Atlético Madrid II - Unión Adarve mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 21. forduló - 2018. január 14. 12:00
Helyszín: Miniestadio Cerro del Espino (Majadahonda)

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Unión Adarve utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Unión Adarve győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Atlético Madrid II egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unión Adarve egyszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Madrid II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Madrid II 3 győzelmet, 5 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unión Adarve pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Atlético Madrid II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Madrid II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Ponferradina, a Gimnástica Segoviana vagy a Cerceda. Az Unión Adarve pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Rayo Majadahonda, a Racing Ferrol vagy a Gimnástica Segoviana. Az Unión Adarve erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Atlético Madrid II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Fuenlabrada. Az Unión Adarve gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cerceda. Az Atlético Madrid II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Madrid II 2035., Unión Adarve 2317. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Madrid II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Madrid II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.