Főoldal » Meccsek » 2019. november 10. » Algeciras - UCAM Murcia

Algeciras - UCAM Murcia 1:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 24-én is volt Algeciras - UCAM Murcia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2019. november 10. 17:00
Helyszín: Estadio Nuevo Mirador (Algeciras)

Isaac Aketxe ('7, 0-1), Antonio Domínguez ('51, 11-esből, 1-1), Isaac Aketxe ('90+1, 1-2)

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Inkább UCAM Murcia győzelem
Az elmúlt fél évben az Algeciras kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UCAM Murcia egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Algeciras sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Algeciras 2 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UCAM Murcia pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Algeciras jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sevilla Atlético. Az UCAM Murcia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Lorca Deportiva. Az Algeciras erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az AD Ceuta, a Talavera vagy a Gaz Metan Medias. Az UCAM Murcia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Yeclano, az Orihuela vagy a Sevilla Atlético. Az Algeciras csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Algeciras 2444., UCAM Murcia 995. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Algeciras csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.