Főoldal » Meccsek » 2016. április 17. » UCAM Murcia - Melilla

UCAM Murcia - Melilla 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. augusztus 8-án is volt Melilla - UCAM Murcia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 34. forduló - 2016. április 17. 11:00

Korábbi UCAM Murcia - Melilla mérkőzések:

UCAM Murcia győzelem

2015. nov. 29. 1:0 (0:1)

Melilla győzelem

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Melilla utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Melilla győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az UCAM Murcia csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az UCAM Murcia hatszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Melilla kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az UCAM Murcia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UCAM Murcia 8 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Melilla pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az UCAM Murcia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva, a Cádiz. A Melilla pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Mérida AD vagy a San Roque. Az UCAM Murcia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Murcia. A Melilla gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Jaén. Az UCAM Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UCAM Murcia 1005., Melilla 1206. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UCAM Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.