Főoldal » Meccsek » 2016. április 10. » Real Murcia - UCAM Murcia

Real Murcia - UCAM Murcia 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. december 29-én is volt UCAM Murcia - Real Murcia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 33. forduló - 2016. április 10. 17:00

Pablo Pallarés ('76, 0-1)

Korábbi Real Murcia - UCAM Murcia mérkőzések:

Real Murcia győzelem

2015. nov. 22. 2:1 (2:0)

UCAM Murcia győzelem

Real Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább UCAM Murcia győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Real Murcia csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Real Murcia kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UCAM Murcia kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az UCAM Murcia az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Murcia 8 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UCAM Murcia pedig idegenben ötször nyert, ötször játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Real Murcia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Murcia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a FC Cartagena, a Linense vagy a La Hoya Lorca. Az UCAM Murcia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Melilla, a Villanovense vagy a La Hoya Lorca. A Real Murcia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Real Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sevilla Atlético, a Cádiz. Az UCAM Murcia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Algeciras vagy a Sevilla Atlético. A Real Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Murcia 462., UCAM Murcia 1005. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.