Főoldal » Meccsek » 2016. április 3. » UCAM Murcia - La Hoya Lorca

UCAM Murcia - La Hoya Lorca 1:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2016. április 3. 11:00

Carlos Martínez ('28, 0-1), José Antonio Pardo ('87, öngól, 1-1)

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

La Hoya Lorca utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább La Hoya Lorca győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az UCAM Murcia csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az UCAM Murcia hatszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a La Hoya Lorca háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az UCAM Murcia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UCAM Murcia 9 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a La Hoya Lorca pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az UCAM Murcia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva, a FC Cartagena vagy a Cádiz. A La Hoya Lorca pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Mérida AD, a Betis II vagy a San Roque. Az UCAM Murcia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Murcia. A La Hoya Lorca gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Algeciras. Az UCAM Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UCAM Murcia 1005., La Hoya Lorca 1394. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UCAM Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.