Főoldal » Meccsek » 2015. október 10. » UCAM Murcia - FC Cartagena

UCAM Murcia - FC Cartagena 2:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. december 14-én is volt FC Cartagena - UCAM Murcia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2015. október 10. 17:00

Quique Rivero ('39, 0-1), Iván Aguilar ('55, 1-1), Pablo Pallarés ('86, 2-1)

Korábbi UCAM Murcia - FC Cartagena mérkőzések:

UCAM Murcia győzelem

2014. szept. 3. 1:0 (0:0)
2013. aug. 13. 2:1 (1:1)

FC Cartagena győzelem

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

FC Cartagena utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább FC Cartagena győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az UCAM Murcia csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben az UCAM Murcia kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a FC Cartagena egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az UCAM Murcia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UCAM Murcia 1 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a FC Cartagena pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az UCAM Murcia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mérida AD. A FC Cartagena gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mérida AD. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.

UCAM Murcia 1005., FC Cartagena 572. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a FC Cartagena jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az UCAM Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.