Főoldal » Meccsek » 2022. október 23. » AD Ceuta - Alcorcón

AD Ceuta - Alcorcón 1:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. március 26-án is volt Alcorcón - AD Ceuta mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2022. október 23. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal Alfonso Murube (Ceuta)

Adri Cuevas ('3, 1-0), Adrián Dalmau ('69, 1-1), Javi Lara ('76, 1-2)

AD Ceuta győzelem:
10 tipp (27%)
4 tipp (10%)
Alcorcón győzelem:
23 tipp (62%)

AD Ceuta utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Alcorcón utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Alcorcón győzelem

Az elmúlt fél évben az AD Ceuta egyszer sem nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alcorcón egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Alcorcón az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az AD Ceuta 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alcorcón pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Alcorcón szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az AD Ceuta olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Algeciras, a Racing Ferrol. Az Alcorcón gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linares Deportivo vagy a S.S. Reyes. Az AD Ceuta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

AD Ceuta 4069., Alcorcón 358. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcorcón jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Alcorcón nyeri ezt a találkozót.