Főoldal » Meccsek » 2016. szeptember 18. » S.S. Reyes - Toledo

S.S. Reyes - Toledo 2:3 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. július 31-én is volt Toledo - S.S. Reyes mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2016. szeptember 18. 11:00

Lolo Plá ('14, 0-1), Adrián Jiménez ('34, 0-2), Dani Pichín ('50, 1-2), Fer Ruiz ('53, 2-2), Lolo Plá ('62, 2-3)

S.S. Reyes utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Toledo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Inkább Toledo győzelem
Az elmúlt fél évben a S.S. Reyes háromszor nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Toledo egyszer sem nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a S.S. Reyes sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a S.S. Reyes 2 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Toledo pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a S.S. Reyes jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a S.S. Reyes olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Fuenlabrada. A Toledo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Fuenlabrada. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.

S.S. Reyes 1742., Toledo 1357. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Toledo jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a S.S. Reyes csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.