Főoldal » Meccsek » 2016. szeptember 11. » Rayo Majadahonda - S.S. Reyes

Rayo Majadahonda - S.S. Reyes 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. május 13-án is volt Rayo Majadahonda - S.S. Reyes mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2016. szeptember 11. 11:00

Jorge Félix ('28, 1-0), Jorge Félix ('76, 2-0)

Rayo Majadahonda utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

S.S. Reyes utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Inkább S.S. Reyes győzelem
Az elmúlt fél évben a Rayo Majadahonda egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a S.S. Reyes egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Rayo Majadahonda sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Rayo Majadahonda 2 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a S.S. Reyes pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát a Rayo Majadahonda jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Rayo Majadahonda olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Talavera vagy a Fuenlabrada. A S.S. Reyes gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Union Langreo, a Leioa. A Rayo Majadahonda csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Rayo Majadahonda 1291., S.S. Reyes 1742. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Rayo Majadahonda jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Rayo Majadahonda csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.