Főoldal » Meccsek » 2016. szeptember 18. » Sestao River - Athletic Bilbao II

Sestao River - Athletic Bilbao II 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. augusztus 12-én is volt Sestao River - Athletic Bilbao II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2016. szeptember 18. 18:00

Asier Villalibre ('78, 0-1)

Sestao River utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Inkább Athletic Bilbao II győzelem

Az elmúlt fél évben a Sestao River egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Athletic Bilbao II kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Athletic Bilbao II az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sestao River 3 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Athletic Bilbao II pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent. Tehát a Sestao River jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sestao River olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Gernika, a CD Guadalajara vagy a Getafe II. Az Athletic Bilbao II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Huesca, a Lealtad vagy a Zamudio. A Sestao River erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Sestao River 1881., Athletic Bilbao II 1305. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Athletic Bilbao II jobb csapatnak tűnik.