Főoldal » Meccsek » 2024. február 4. » Sestao River - Arenteiro

Sestao River - Arenteiro 1:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2024. február 4. 20:00

Sestao River utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereség

Arenteiro utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Arenteiro győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Arenteiro csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Sestao River egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arenteiro kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Arenteiro az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sestao River 2 győzelmet, 5 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arenteiro pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Sestao River jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sestao River olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Celta Vigo II, az Athletic Bilbao II vagy az Osasuna II. Az Arenteiro pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Lugo, a Real Unión vagy a Real Avilés. A Sestao River erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Sestao River olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Arenas de Getxo, a Fuenlabrada vagy a Lugo. Az Arenteiro gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Rayo Majadahonda, a Celta Vigo II vagy a Leonesa. Az Arenteiro csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Sestao River 2440., Arenteiro 4037. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sestao River jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Sestao River csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.