Főoldal » Meccsek » 2024. január 21. » Real Unión - Arenteiro

Real Unión - Arenteiro 1:2 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 20. forduló - 2024. január 21. 12:00
Helyszín: Estadio Gal (Irún)

Agustín Pastoriza ('31, 11-esből, 0-1), Manin ('48, 0-2), Peru Ruiz ('86, 1-2)

Real Unión győzelem:
33 tipp (84%)
5 tipp (12%)
Arenteiro győzelem:

Real Unión utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Arenteiro utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Arenteiro győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Real Unión csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a Real Unión kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arenteiro kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Unión 6 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arenteiro pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Real Unión jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Unión olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Deportivo La Coruna, a Sabadell. Az Arenteiro pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Lugo vagy a Real Avilés. A Real Unión erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Real Unión olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a SD Logronés vagy az Osasuna II. Az Arenteiro gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Rayo Majadahonda, a Celta Vigo II. Az Arenteiro csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Real Unión 1009., Arenteiro 4221. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Unión jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Unión csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.