Főoldal » Meccsek » 2023. december 17. » Arenteiro - Deportivo La Coruna

Arenteiro - Deportivo La Coruna 1:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 28-án is lesz Deportivo La Coruna - Arenteiro mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2023. december 17. 19:00
Helyszín: Estadio de Espiñedo (O Carballiño)

Miku ('31, 1-0), David Álvarez ('56, 1-1), David Álvarez ('78, 1-2)

Mérkőzés összefoglaló:

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot.

Arenteiro utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Deportivo La Coruna utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Deportivo La Coruna győzelem
Az elmúlt fél évben az Arenteiro négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Deportivo La Coruna háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Arenteiro sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arenteiro 5 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Deportivo La Coruna pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Arenteiro jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Arenteiro olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sabadell, a Cornella vagy az Unionistas de Salamanca. A Deportivo La Coruna pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barcelona II, a Sabadell vagy a Lugo. A Deportivo La Coruna erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Arenteiro olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Unión vagy a Burgos. A Deportivo La Coruna gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Unión, a Fuenlabrada. A Deportivo La Coruna csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Arenteiro 4343., Deportivo La Coruna 210. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Deportivo La Coruna jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Deportivo La Coruna nyeri ezt a találkozót.