Főoldal » Meccsek » 2020. november 8. » SD Logronés - Tarazona

SD Logronés - Tarazona 3:1 (3:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 26-án is lesz Tarazona - SD Logronés mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2020. november 8. 17:00
Helyszín: Estadio Mundial 82 (Logroño)

Diego Esteban ('28, 1-0), Imanol Etxeberría ('30, 2-0), Imanol Etxeberría ('33, 3-0), De La Mata ('58, 11-esből, 3-1)

Inkább Tarazona győzelem
Az elmúlt fél évben a SD Logronés egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Tarazona egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján a SD Logronés sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a SD Logronés 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Tarazona pedig idegenben egyszer nyert. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben a SD Logronés olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Mutilvera. A Tarazona pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Izarra. A Tarazona erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
SD Logronés 5703., Tarazona 5924. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a SD Logronés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a SD Logronés csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.