Főoldal » Meccsek » 2018. február 4. » San Fernando - Extremadura

San Fernando - Extremadura 1:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2018. február 4. 17:00
Helyszín: Estadio Iberoamericano 2010 (San Fernando)

San Fernando utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Inkább Extremadura győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Extremadura csapatának kedvez (5:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a San Fernando stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Extremadura csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben a San Fernando kétszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Extremadura háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Extremadura az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a San Fernando 5 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Extremadura pedig idegenben négyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a San Fernando jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a San Fernando olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Murcia, a Linense vagy a Jumilla. Az Extremadura pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UCAM Murcia, az El Ejido vagy a Betis II. A San Fernando erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a San Fernando olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Villanovense, a Melilla vagy a Marbella. Az Extremadura gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Villanovense, a Linense vagy a Huelva. Az Extremadura csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
San Fernando 1545., Extremadura 1692. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a San Fernando jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Extremadura nyeri ezt a találkozót.