Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 17. » Extremadura - San Fernando

Extremadura - San Fernando 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. február 4-én is volt San Fernando - Extremadura mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2017. szeptember 17. 18:00
Helyszín: Estadio Francisco de la Hera (Almendralejo)

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

San Fernando utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább San Fernando győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Extremadura csapatának kedvez (4:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Extremadura stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Extremadura kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a San Fernando egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Extremadura sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Extremadura 4 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a San Fernando pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Extremadura jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Extremadura olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Marbella. A San Fernando pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Jumilla. Az Extremadura erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Extremadura olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Melilla. A San Fernando gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mérida AD. Az Extremadura csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Extremadura 1692., San Fernando 1545. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a San Fernando jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Extremadura csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.