Főoldal » Meccsek » 2015. november 28. » Real Valladolid II - Izarra

Real Valladolid II - Izarra 0:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. január 12-én is volt Izarra - Real Valladolid II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2015. november 28. 14:45

Pablo ('44, 0-1)

Real Valladolid II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Izarra győzelem
Az elmúlt fél évben a Real Valladolid II háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Izarra egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Real Valladolid II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Valladolid II 3 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Izarra pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Real Valladolid II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Valladolid II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UD Logronés. Az Izarra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Pena Sport. A Real Valladolid II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Valladolid II 1528., Izarra 1560. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Valladolid II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Valladolid II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.