Főoldal » Meccsek » 2015. november 8. » Arandina - Real Valladolid II

Arandina - Real Valladolid II 3:2 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. január 22-én is volt Real Valladolid II - Arandina mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2015. november 8. 16:00

Manu Rodríguez ('32, 1-0), Adri ('37, 2-0), Ángel García ('67, 2-1), Fran Adeva ('70, 3-1), Dani Vega ('90, 3-2)

• A mérkőzés mind az öt gólját másik játékos szerezte.

Arandina utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Real Valladolid II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Real Valladolid II győzelem
Az elmúlt fél évben az Arandina egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Valladolid II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Arandina sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arandina 1 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Valladolid II pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Arandina jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Arandina olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Pontevedra vagy a Reus Deportiu. A Real Valladolid II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Lealtad, a Racing Ferrol. Az Arandina csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Arandina 2260., Real Valladolid II 1528. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Valladolid II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Arandina csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.