Főoldal » Meccsek » 2015. november 15. » Pontevedra - Izarra

Pontevedra - Izarra 3:1 (3:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. február 12-én is volt Izarra - Pontevedra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2015. november 15. 16:00

Borjas Martín ('12, 1-0), Brińol ('19, 1-1), Pablo Carnero ('31, 2-1), Pablo Carnero ('41, 3-1)

• A mérkőzés összes gólja az első félidőben esett.

Pontevedra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Izarra győzelem
Az elmúlt fél évben a Pontevedra háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Izarra egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Pontevedra sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pontevedra 3 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Izarra pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Pontevedra jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Pontevedra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Guijuelo, az UD Logronés vagy a Valladolid. Az Izarra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Pena Sport, a Lealtad vagy a Celta Vigo II. A Pontevedra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Pontevedra 1350., Izarra 1560. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Pontevedra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Pontevedra csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.