Főoldal » Meccsek » 2020. március 22. » Real Oviedo II - Atlético Baleares

Real Oviedo II - Atlético Baleares törölve

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2020. március 22. 12:00

Real Oviedo II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Atlético Baleares győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Atlético Baleares csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben a Real Oviedo II háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Baleares egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Real Oviedo II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Oviedo II 5 győzelmet, 5 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Baleares pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Real Oviedo II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Oviedo II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Coruxo, a Sporting Gijón II vagy az Atlético Madrid II. Az Atlético Baleares pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Racing Ferrol, a S.S. Reyes vagy az UD Ibiza. A Real Oviedo II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Real Oviedo II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Pena Deportiva, a Racing Ferrol vagy a Pontevedra. Az Atlético Baleares gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Marino de Luanco, a Getafe II vagy az Unionistas de Salamanca. A Real Oviedo II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Oviedo II 2343., Atlético Baleares 1096. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Baleares jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Oviedo II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.