Főoldal » Meccsek » 2020. március 22. » Pena Deportiva - Las Palmas II

Pena Deportiva - Las Palmas II törölve

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2020. március 22. 12:00

Pena Deportiva utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Las Palmas II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Inkább Las Palmas II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Las Palmas II csapatának kedvez (3:0).
Az elmúlt fél évben a Pena Deportiva négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Las Palmas II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Pena Deportiva sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pena Deportiva 7 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Las Palmas II pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. Tehát a Pena Deportiva jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Pena Deportiva olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Melilla, a Pontevedra vagy az Atlético Madrid II. A Las Palmas II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Melilla, a S.S. Reyes vagy a Getafe II. A Pena Deportiva erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Pena Deportiva olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UD Ibiza vagy a Ponferradina. A Las Palmas II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Las Rozas, a Marino de Luanco. A Pena Deportiva csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Pena Deportiva 2555., Las Palmas II 2078. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Las Palmas II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmetvagy döntetlent várnak.
A Focikatalógus a Pena Deportiva csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.