Főoldal » Meccsek » 2020. március 8. » Atlético Baleares - UD Ibiza

Atlético Baleares - UD Ibiza 0:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 14-én is volt Atlético Baleares - UD Ibiza mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 28. forduló - 2020. március 8. 12:00
Helyszín: Estadio Balear (Palma de Mallorca, Illes Balears)

Kike López ('17, 0-1), Peris ('75, öngól, 0-2)

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereség

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább UD Ibiza győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Atlético Baleares csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Atlético Baleares hatszor nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Ibiza háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Baleares sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Baleares 12 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Ibiza pedig idegenben négyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Atlético Baleares jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Baleares olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Celta Vigo II, a Rayo Majadahonda vagy a Pontevedra. Az UD Ibiza pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Madrid II, a Rayo Majadahonda vagy a Pontevedra. Az UD Ibiza erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Atlético Baleares 1095., UD Ibiza 2150. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Baleares jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Baleares csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.