Főoldal » Meccsek » 2015. november 22. » UCAM Murcia - Real Murcia

UCAM Murcia - Real Murcia 1:2 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. december 29-én is volt UCAM Murcia - Real Murcia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2015. november 22. 16:00

Dani Pérez ('23, öngól, 0-1), Góngora ('30, 1-1), Alejandro Chavero ('74, 1-2)

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Real Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Real Murcia győzelem
Az elmúlt fél évben az UCAM Murcia ötször nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Murcia háromszor nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az UCAM Murcia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UCAM Murcia 4 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Murcia pedig idegenben háromszor nyert és háromszor kapott ki. Tehát az UCAM Murcia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a FC Cartagena, a Villanovense vagy a Real Jaén. A Real Murcia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cádiz, a Mérida AD vagy a San Roque. Az UCAM Murcia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mérida AD. A Real Murcia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a La Hoya Lorca. A Real Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UCAM Murcia 1005., Real Murcia 462. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Murcia jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az UCAM Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.